Masaż kręgosłupa Warszawa Gocław

W obrębie kręgosłupa, stawów obwodowych, problemów mięśniowych – to właśnie na tym polu mamy najlepsze rezultaty w usprawnianiu. Posiadamy także doświadczenie w pracy z pacjentami po urazach, z ograniczeniami ruchowymi a także z bólem chronicznym. Techniki manualne, które stosujemy u chorych obejmują pracę z mięśniami, powięziami, stawami ale i układem neurologicznym. W ostatnim czasie bardzo płynnie rozwija się u nas leczenie obrzęków. Terapeuci posiadają odpowiednie szkolenia z zakresu profilaktyki przeciwobrzękowej. Stosujemy innowacyjne metody leczenia oraz zapewniamy dostęp do najnowocześniejszego sprzętu rehabilitacyjnego.

Masaż relaksacyjny wiąże się z zapomnieniem o trudach dnia codziennego. Proponujemy różne rodzaje masażu, dzięki czemu możesz oddać się rytuałowi indywidualnie lub z ukochaną osobą. Daj się ponieść rozkoszy. Specjalistyczne olejki, słodkie zapachy i ręce doświadczonego masażysty, to jest to, czego potrzebujesz.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, każdy zabieg wykonuje doświadczony i wykwalifikowany masażysta. Dzięki temu możesz liczyć nie tylko na masaż leczniczy, ale również masaż relaksacyjny. Przyjdź do nas i maksymalnie się wycisz. Te kilka chwil relaksu sprawi, że nabierzesz sił na kilka kolejnych tygodni.

Nasze studio i gabinet treningu personalnego to miejsce, w którym kompleksowo zadbasz o zdrowie oraz kondycję swojego ciała.

Masaż kręgosłupa Warszawa Gocław

Może też Cię zainteresować

Przepuklina krążka międzykręgowego

Krążki międzykręgowe potocznie zwane dyskami, stanowią strukturę kręgosłupa, która występuje między trzonami kręgów i zbudowana jest z jądra miażdżystego otoczonego pierścieniem włóknistym. Ten ostatni utworzony jest przez naprzemiennie przebiegające włókna kolagenowe i elastynowe. Pierścień ten jest zdecydowanie grubszy w części przedniej, natomiast cieńszy w części tylnej. To właśnie ta cienka część najczęściej ulega uszkodzeniom. Wraz z dwoma sąsiednimi kręgami tworzy on segment ruchowy kręgosłupa. Elastyczność segmentu zapewnia odpowiednio uwodnione jądro

Migreny

Migrena jest to jednostronny lub obustronny ból głowy występujący okresowo łącznie z zaburzeniami wegetatywnymi i wzrokowymi. Migrena powstaje wskutek mózgowych zaburzeń naczyniowych. W przebiegu napadu można wyróżnić trzy okresy: w pierwszym występują objawy wywołane niedokrwieniem mózgu, w drugim pojawia się silny ból głowy, a w trzecim odczuwa się tępy ból głowy.

Czym jest masaż leczniczy

Masaż leczniczy pobudza przemianę materii i krążenie. Już na samą myśl robi się nam przyjemnie. Ugniatanie, głaskanie, rozciąganie sprawia nam przyjemny ból i przynosi odprężenie. Jest wiele technik masaży. Masaż klasyczny, punktowy, drenażowy, podwodny dają ukojenie różnym częściom ciała. Dobrze wykonany masaż nie tylko przynosi przyjemność, ale również pozwala pozbyć się bólów kręgosłupa, karku, mięśni, a nawet pomaga zwalczyć cellulit.