W obrębie kręgosłupa, stawów obwodowych, problemów mięśniowych – to właśnie na tym polu mamy najlepsze rezultaty w usprawnianiu. Posiadamy także doświadczenie w pracy z pacjentami po urazach, z ograniczeniami ruchowymi a także z bólem chronicznym. Techniki manualne, które stosujemy u chorych obejmują pracę z mięśniami, powięziami, stawami ale i układem neurologicznym. W ostatnim czasie bardzo płynnie rozwija się u nas leczenie obrzęków. Terapeuci posiadają odpowiednie szkolenia z zakresu profilaktyki przeciwobrzękowej. Stosujemy innowacyjne metody leczenia oraz zapewniamy dostęp do najnowocześniejszego sprzętu rehabilitacyjnego.

Masaż relaksacyjny wiąże się z zapomnieniem o trudach dnia codziennego. Proponujemy różne rodzaje masażu, dzięki czemu możesz oddać się rytuałowi indywidualnie lub z ukochaną osobą. Daj się ponieść rozkoszy. Specjalistyczne olejki, słodkie zapachy i ręce doświadczonego masażysty, to jest to, czego potrzebujesz.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, każdy zabieg wykonuje doświadczony i wykwalifikowany masażysta. Dzięki temu możesz liczyć nie tylko na masaż leczniczy, ale również masaż relaksacyjny. Przyjdź do nas i maksymalnie się wycisz. Te kilka chwil relaksu sprawi, że nabierzesz sił na kilka kolejnych tygodni.

Nasze studio i gabinet treningu personalnego to miejsce, w którym kompleksowo zadbasz o zdrowie oraz kondycję swojego ciała.

Masaż kręgosłupa Warszawa Gocław